Sympatická Balkánka a populárny slovenský raper sa už o pár mesiacov dočkajú prvého spoločného potomka. O tom, že táto dvojica rozhodne nepatrí medzi nudné páry, svedčí množstvo spoločných príspevkov, kde si obaja budúci rodičia spoločný život po všetkých stránkach užívajú. Najnovšie sa tak Rytmus a Jasmina rozhodli zmerať si sily v boxerskom súboji.

Koncom roka vládla športovému svetu udalosť, ktorá do posledného miesta vypredala pražskú O2 Arénu. Do ringu totiž proti sebe nastúpili veľkí frajeri slovenského i českého hip-hopu Patrik Rytmus Vrbovský a Otakar Marpo Petřina. Z víťazstva sa síce napokon tešil druhý menovaný, no ani zástupca slovenskej strany neobišiel bez pochvál a obdivu.

jasmina alagic rytmus

Rytmus po skončení zápasu pokračuje v tréningu i naďalej a pravidelne si v ringu dáva do tela. Tentokrát však fanúšikov poriadne prekvapil, keď si za súpera do boja zvolil práve svoju tehotnú snúbenicu.

Budúci rodičia si tak v rámci spestrenia voľného času nasadili boxerské rukavice a hrdo proti sebe nastúpili. Hoci sa budúca mamička usilovne snažila partnerovi uštedriť aspoň jeden dobre mierený úder, napokon sa jednej takej „rany“ sama dočkala. Napriek tomu, že to na prvý pohľad vyzeralo desivo, Jasmine sa, našťastie, nič nestalo – išlo skutočne len o domácu zábavku temperamentnej dvojice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagic rytmus

Jasmina Alagič versus Rytmus

 

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic, streamable.com