Tak tomuto hovoríme zmena! Z (pre mnohých) drsného rapera sa stal zamilovaný romantik zahŕňajúci svoju novú lásku rôznymi darmi či verejnými vyznaniami plnými lásky a šťastia. Paťo, čo to tá Jasmina s tebou porobila?

Zaľúbená dvojica má poriadne naponáhlo. Moderátorka Alagič len nedávno prehovorila o tehotenstve, ktorému sa vôbec nebráni, práve naopak. Na úlohu matky je podľa svojich vlastných slov už patrične pripravená.

Túto informáciu doplnilo aj najnovšie vyjadrenie Patrika Vrbovského. Raper totiž priznal, že pre seba a Jasminu zakúpil vlastný dom v blízkosti hlavného mesta. Dvojica má tak stabilné zázemie pre založenie novej rodiny.

Napriek tomu, že spoločný život prominentného páru smeruje do vážnych záväzkov, ich súkromie častokrát pripomína vzťah mladých tínedžerov. Od publikovaného videa holého Patrika cez mlátenie a bitky sa zaľúbenci presunuli k vysnenej filmovej romantike.

Rytmus sa (samozrejme) týmto magickým okamžikom neváhal podeliť so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Naskytol sa im tak pohľad na najmedializovanejší párik počas večere a hudobného doprovodu na husliach.

Podobné príspevky boli len nedávno dôvodom, kvôli ktorému bola exotická tvár FashionTV osočovaná za zlatokopku. Luxus darovaný od Paťa leží v žalúdku predovšetkým českým sledovateľom, jeden z nich dokonca zanechal pod ich spoločnou fotografiou jasný odkaz: „O tejto slečne si vlastne tiež zložil song, uhádneš ktorý?” Čím narážal na skladbu Zlatokopky. Rytmusovu odpoveď na jeho poznámku nájdete >>>TU<<<.

Svetlo sveta uzrelo ďalšie video z archívu slovenských holubičiek, v ktorom sa nachádza moment plný provokácie. Jasmina totiž na videu vyzýva Rytmusa, aby okamžite vytiahol peňaženku a zacvakal.Daj mu peniaze,“ predniesla spočiatku v tichosti, aby ju muž hrajúci za jej chrbtom nepočul. Neskôr však pritvrdila: „Vytiahni peniaze,“ zvýšila tón hlasu. Napriek tomu sa snažila pôsobiť uvoľnene, na čo Vrbovský zareagoval úprimným: „Jak si falošná!

 

 

Foto: Facebook, Instagram l Video: Streamable.com/Instagram