Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič len pred pár dňami odišli z chladného Slovenska za oddychom na exotické Maldivy, kde si vychutnávajú krásnu prírodu a poriadny luxus, s čím sa dvojica neváha pochváliť na sociálnych sieťach. Úspešný raper však za svoje vystupovanie schytal kritiku, akú zrejme nečakal.

Rytmus sa po odhalení informácie o Jasmininom tehotenstve rozhodol svoju budúcu nevestu hýčkať na luxusnej dovolenke, odkiaľ pridáva množstvo fotografií a videí. Na daných záberoch ale častokrát nechýbal vulgárny a nevhodný popis, ktorý mu najnovšie fanúšikovia poriadne chrstli do očí.

Veď to nie je normálne. Vykrikuješ, že vás všetci riešia a potom sem dáš toto,“ ohradila sa na Rytmusovu adresu jedna z komentujúcich po tom, čo publikoval záber s detailom na Jasminine zväčšené ženské prednosti vplyvom tehotenských hormónov. (Danú fotku nájdete >>>TU<<<)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho si určitá časť ľudí zastala i samotnú Alagič, keďže sa im zdá takéto správanie na sociálnych sieťach neprijateľné. „Chudera Jasmina, vystavuješ ju tu ako dojnú k…Hanbi sa,“ dodávajú k fotografii s pikantným detailom. Aby však Vrbovskému nebolo málo, obdržal i poriadnu kritiku zo strany našich susedov. Český redaktor mu totiž naložil za jeho vulgárnosť a neprestávajúce urážky, pričom si celý jeho odkaz môžete prečítať v článku po kliknutí >>>SEM<<<.

Zdroj: Instagram, Extra.cz | Foto: Instagram/Patrik Vrbovský, Jasmina Alagič, Facebook