Už sa zdalo, že histéria okolo milostného trojuholníka medzi Darou Rolins (45), Patrikom Vrbovským (41) a Jasminou Alagič (29) nadobro utíchla. V tom však prišiel šok v podobe úprimného vyznania známej speváčky publikovaný v deň ich „nedožitého“ výročia 8. októbra.

Po tom, ako Rolins zverejnila nečakané vyjadrenie so starou fotografiou s Rytmusom a jej malou dcérou Lolou, prišla obrovská smŕšť reakcií. Nielenže sa na jej srdcervúci odkaz chytilo množstvo celebrít neskrývajúcich súhlas, dokonca sa neudržal ani samotný raper.

Moc ťa prosíme, nechaj nás už žiť našu lásku. Čo od nás chceš? Je to choré,“ znejú vety z Rytmusovho príspevku smerovaného priamo sklamanej Dare. Krátko po ňom sa rozhodla prehovoriť aj Patrikova nová partnerka, moderátorka Jasmina Alagič.

Na jej sociálnej sieti pribudol citát doplnený vyjadrením, čo zamilovaného umelca vôbec nenechalo chladným. Svoju balkánsku lásku okamžite podporil v sekcii komentárov, kde zaznel ďalší verejný odkaz.Závisť a neprajnosť nikdy nevyhrala nad láskou, pretože nikomu tým zle nerobíme❤️,“ uviedol pred zrakmi všetkých fanúšikov.

Je len otázne, či týmito slovami o súdení druhých narážal raper na neprajníkov, médiá či dokonca aj samotnú Rolins. Jedno je však isté – o svoje šťastie bude bojovať až do posledných síl a nezabráni mu v tom nikto. Nie, očividne ani bývalé frajerky! ?

Rytmusove vyjadrenie pre Jasminu Alagič

Foto: Instagram/Jasmina_alagic,dararolins_vermi, Twitter