Patrik „Rytmus“ Vrbovský a moderátorka Jasmina Alagič sa o pár mesiacov stanú po prvýkrát rodičmi. Budúca mamička sa už na sociálnych sieťach hrdo pýši prvými tehotenskými zmenami, pričom sa o svoju radosť najnovšie podelil aj kontroverzný raper!

Hoci je Alagič len v začiatkoch svojho prvého tehotenstva, celebritný pár už prezradil pohlavie ich spoločného potomka. Nie je teda žiadnym tajomstvom, že sa Rytmus stane otcom vytúženého syna, o ktorého budúcnosti má dvojica jasnú predstavu.

Keďže sa interpret netají tým, že neuznáva výchovu bohatej vrstvy, o čom naspieval aj rapový song „povolanie syn“, neminula ho otázka o tom, ako sa mieni s týmto faktorom vysporiadať v prípade svojho dieťaťa. Vrbovský priznal, že sa nad danou témou už zamýšľal a verí, že sa mu podarí syna viesť k tomu, aby si vážil peniaze, a tak mu nechýbala skromnosť, hoci bude mať jedných z najpopulárnejších rodičov na Slovensku i v Čechách.

Rytmus a Jasmina

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho Patrik priznal to, že spolu s Jasminou uvažovali už aj nad výberom samotného mena. „Bolo vybraté ešte pred tým, než sme vedeli, že ho čakáme,“ uviedol otvorene, avšak konkrétne meno si nateraz necháva v súkromí. Vrbovský na záver dodal, že verí v jasnú budúcnosť svojho ešte nenarodeného syna. Nedúfa ale v to, že bude slávny raper alebo herec. Jediné, po čom túži, je, aby bol vždy sám sebou.

Foto: Instagram/Patrik Vrbovský, Jasmina Alagič