Odkedy sa na domácej pôde prevalila informácia, že najúspešnejší slovenský raper Rytmus a moderátorka Jasmína Alagič tvoria pár, všetci ich fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory. Kým jedni sú zo vzťahu sympatických osobností nadšení a prajú im nekonečnú lásku, druhá strana zaujíma negatívny postoj. Prečo?

To isté sa pýtame aj my. Každá z nás si už zaručene prešla vzťahom, ktorý bol spočiatku plný motýľov v bruchu a zamilovaných pohľadov. Po čase však láska vyprchala, vy ste sa ako rozumní ľudia dohodli, že je čas posúnuť sa ďalej a nájsť šťastie v náručí niekoho iného. Každý vzťah nás profiluje, posúva vpred a učí novým veciam.

To isté vie aj speváčka Dara Rolins a Patrik Vrbovský, ktorí síce tvorili pár dlhých 7 rokov, no pred niekoľkými mesiacmi sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Žiaľ, zo strany mnohých fanúšikov sa im nedostalo pochopenia a evidentne nadobudli pocit, že práve oni sú tými, kto môže rozhodovať o ďalšej ceste kedysi sympatickej dvojice.

Kým Dara momentálne žiadneho oficiálneho muža, ktorý by dnes stál po jej boku, nepriznala, Rytmus našiel svoju spriaznenú dušu v moderátorke Jasmine Alagič. Namiesto podpory sa však zamilovanej dvojici dostáva i extrémna vlna kritiky a mnohí neprajníci chcú vidieť rapera stoj čo stoj opäť pri Dare. Haló, a uvedomuje si tu vlastne niekto, že „D+P“ sa rozhodli rozísť na základe vlastného uváženia, na základe vlastných pocitov bez tlaku okolia?

Kým Jasmína, ktorá sa kvôli tlaku zo strany Dariných fanúšikov stala handrovou bábikou neprajných komentárov a bulváru, zaujíma absolutne nestranný postoj, obaja hudobníci sa opakovane vyjadrili tak ako k rozchodu, tak aj k situácii po ňom. „Keďže tu je 450-tis. ľudí, ktorí ma sledujú, tak mám potrebu napísať, že prežívam NAJŠŤASTNEJŠIE OBDOBIE, aké som kedy mal. Dennodenne mi chodí od VÁS stovky správ, že vás to nabíja, motivuje a že v tom mám pokračovať. Neskutočne si takéto správy vážim. To, že sa s vami delím o moje šťastie a pekný život, berem ako dobrú vec a cestu, pretože každý z nás si to zaslúži. PS: Tí čo mi to neprajú, lebo sú osamelí alebo v nešťastnom vzťahu, živote, prajem to, čo zažívam ja,“ vyjadril sa Patrik iba prednedávnom.

Napriek skutočnosti, že hviezda slovenskej hip-hopovej scény momentálne prekvitá šťastím, stále sa nájdu ľudia, ktorí sa mu pokúšajú jeho pozitívny prístup k životu i k láske nejakým spôsobom narušiť, či dokonca zničiť. Práve pre nich raper publikoval jedinečný status, s ktorým sa nemôžeme inak než absolútne stotožniť: „Krásny a šťastný život si musíš vytvoriť. Zaslúži si ho každý z nás. Absolútne to neni o peniazoch. V prvom rade začni žiť svoj život a nestaraj sa do cudzích životov. Uprac si pred svojim prahom a nezahadzuj energiu cudzími ľuďmi, je to nepodstatné. Ty nežiješ ich život a sme tu dosť krátko na to, aby sme žili niečo, čo sa nedá ovplyvniť. Krásny život spočíva v tom, že ho žiješ naplno podľa seba a nie podľa toho, čo chce tvoje okolie. Krásny život je, keď nepotláčaš svoje emócie a svoje city. Šťastný a krásny život je vtedy, keď si tým, kým chceš byť a nie tým, za koho ťa chce mať stádo. Nenechaj si zobrať svoje JA. Odkedy prajem neprajníkom život, aký mám ja, tak si žijem dennodenne svoj sen. Šťastný život je žiť pravdu.“ 

Zdroj: Instagram/ RytmusKing