Každý z nich má množstvo svojich povinností, no vždy si nájdu čas i na seba. Počas včerajšieho slnečného dňa sa Jasmina Alagič s priateľom Rytmusom schladzovali v bazéne, pričom raper sa na svojom Instagrame pochválil pikantnou momentkou!

Láska medzi Rytmusom a Jasminou Alagič denno-denne prekvitá. Najnovšie sa šušká, že by moderátorka mala nosiť pod srdcom raperove prvé dieťa. Napriek tomu, že tieto informácie doposiaľ ešte ani jedným z dvojice potvrdené neboli, na balkánsku krásku sa už zo strany žien začali valiť hejty, za čo môže Jasminina účasť v tretej sérii šou Tvoja tvár znie povedome. Dámy si totiž myslia, že náročný projekt nie je ani po fyzickej, ani psychickej stránke pre tehotnú ženu vhodný. Ich komentáre si môžete prečítať — TU —

Rytmus a Jasmina

Či je naozaj markizácka hviezdička v druhom stave, zrejme ukáže až čas. Zatiaľ na jej postavičke nebadať po tehotenstve absolútne žiadne znaky. Práve naopak – Jasmina je tenká ako prútik! Jej ukážkovou figúrou sa pochválil na Instagrame aj Rytmus, ktorý zverejnil záber, ako sa spolu telo na telo túlia na nafukovačke, pričom hlavnú úlohu zohráva zadoček 29-ročnej brunetky. Čo myslíte, je riťka novej Paťovej frajerky lepšia než rokmi ospevované pozadie jeho bývalej priateľky Dary Rolins? 

Jasmina Alagič

Zadoček Jasminy Alagič si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram