Internet zaplavilo video, kde môžeme vidieť políciu Slovenskej republiky zadržať počas jazdy s telefónom v ruke známeho slovenského moderátora. Sajfove slová však majú ďalšiu dohru, a to rovno so samotným Patrikom Vrbovským!

Ako sme vás už skôr informovali, Sajfa sa počas šoférovania dopustil dopravného priestupku – tým, že sa nahrával, nevenoval dostatočnú pozornosť cestnej premávke. Jeho počínanie si všimla okoloidúca hliadka, a tak mu po odstavení udelila pokutu 50 eur.

Ale Rytmus, keď ide v tom svojom Bentley, tak on ide, on nestojí na parkovisku a nestreamuje, zneli Cifrove slová v závere vysielania. Na daný fórik sa najnovšie rozhodol zareagovať spomínaný raper a podľa všetkého mu do smiechu príliš nebolo.

Sa mi nepáči, že si ma napráskal policajtom a zatiahol si ma do svojho problému,“ uviedol Rytmus na Sajfovu adresu. Následne však priznal, že ho daná situácia prinútila zamyslieť sa nad vážnosťou tohto správania na cestách. „My ako ľudia, ktorí majú vplyv na Instagrame a ako nastávajúci otcovia… je čas na to, aby som išiel správnym príkladom,“ dodal, pričom sa zaprisahal, že počas šoférovania svoj mobilný telefón viac používať nebude.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/RytmusKing, Sajfa