Má Rytmus novú rapovú konkurenciu? To zrejme nie, avšak spevácky výkon Jasminy Alagič v šou Tvoja tvár znie povedome zvalcoval celý internet. Sympatická moderátorka sa na chvíľku premenila na Missy Elliott, keď pred davom ľudí prerapovala hit s názvom Work it. Ako ju zhodnotil Paťo?

Takúto šou sme od nej rozhodne nečakali! Alagič odhodila zábrany a na pódiu ukázala doteraz skrytý talent. Porota v zložení Dana Dangla, Zuzany Fialovej, Mária „Kulyho“ Kollára a Andreja Bičana len darmo hľadala slová, rovnako ako Jasminin priateľ Patrik Vrbovský.

Keďže sa šou natáča s časovým náskokom, pilotnú premiéru si dvojica mohla pozrieť bok po boku v teple domova. Rytmusovu reakciu si tak mohla moderátorka vychutnať naživo. A aká teda bola? „Paťo ma búchal po hlave ako opicu, a že „dobréééé, vážne dobrééééé“ a furt ma búchal po hlave,“ priznala Jasmina.

Ale vyzeral, že je spokojný a nehovorím, že by nejak strieľal ohňostroj, ale tak pekne a mala som pocit, že tak hrdo sa na to pozeral,“ dodala na záver. Niet sa čomu čudovať, najznámejší slovenský raper má doma multitalent, ktorý ešte rozprúdi vlny šoubiznisu.

Foto: Instagram, Facebook l Video: YouTube l Zdroj: Markiza.sk