Od momentu, ako najpopulárnejší pár československého šoubiznisu oznámil svoj koniec, ubehlo takmer polroka. Plnohodnotný vzťah však Rytmus a Dara nemali už dávno predtým. Teraz Patrik pre Čas.sk prezradil, ako to medzi nimi celé bolo.

Kto pred celebritným rozchodom sledoval instagramové profily Rytmusa a Dary Rolins, musel si všimnúť, že zamilovaných príspevkov postupne ubúdalo, pričom každý z nich trávil väčšinou dovolenky sám. „Od roku 2017 som chodil na dlhé dovolenky sám. Bolo to preto, že v našom vzťahu už nebola láska. Bola tam veľká úcta, ale nie láska,“ prezradil raper z Piešťan.

Dara Rolins

Už v januári

Definitívne rozhodnutie o rozchode padlo v januári – následne Patrik odišiel na tri mesiace do Ameriky. Keďže vrabce už začali čvirikať o krachu jeho vzťahu s Darou, obaja koncom marca vyšli s pravdou von. „Každý si vlastne žil svoj život. Ja som bol viac v Piešťanoch, Dara v Prahe. Jednoducho to vyprchalo, možno sme sa k sebe nehodili.“

Prišla láska k Jasmine priskoro?

Krátko nato sa začalo pošuškávať, že Rytmus randí s moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič, čo najprv obaja popierali, až sa napokon vzťah rozhodli zverejniť. Odvtedy sa raper stretáva s neustálou kritikou. Mnohých fanúšikov totiž jeho priskoré vyznania lásky k novej priateľke zamrzeli, pričom výnimkou nebola ani samotná Dara Rolins, ktorej sa jeho slová plné lásky taktiež dotkli. „Neexistuje žiadna miera, kedy si môžem dovoliť prejavovať svoje city. Ja som s ňou začal chodiť ako slobodný človek plný lásky, ktorý si ju nenašiel počas vzťahu. Nebudem potláčať svoje city predsa preto, čo povedia bývalé frajerky. Teraz sa mám báť požiadať Jasminu o ruku a strachovať sa, čo na to povedia moje bývalé? Takto by to bolo v poriadku?“ vyjadril sa na tému verejných odkazov pre Jasminu Rytmus.

Rytmus a Jasmina

„Niekedy vás veci zaskočia, sklamú, prekvapia, preberú z ilúzie ešte aj teraz v dospelom veku. Ten život si nedá pokoj,“ napísala Dara na svoj Instagram v období, kedy začínal Rytmus vyznávať Jasmine lásku. „Ani mi nenapadlo, že by ju to mohlo zamrzieť, pretože sme si navzájom po rozchode priali šťastie,“ Rytmus s odstupom času okomentoval svoj krok, kedy verejne odhalil city k Jasmine – „Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil, a behom minúty som cítil, že si…”

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram, Facebook