Dnešná noc sa zapíše do histórie boxu. V ringu si to totiž rozdali dvaja známi raperi – slovenský Patrik Vrbovský a český Otakar Petřina, alebo ak chcete – Rytmus a Marpo. Zápas roka sledovalo neuveriteľných 17 tisíc divákov v O2 Aréne a všetci fanúšikovia športu a oboch hudobníkov po celom Československu. Výnimkou nemohla byť ani Paťova snúbenica Jasmina Alagič.

December roku 2018 sa stane pre Rytmusa jedným z najkrajších mesiacov života. Nielenže sa dozvedel radostnú správu o tom, že sa stane otcom, navyše má za sebou aj životný zápas s českým raperom Marpom, na ktorý fanúšikovia čakali takmer rok.

rytmus marpo

Dnes už je jasné, že zo zápasu Paťo odišiel ako porazený, pričom statočne bojoval celých šesť kôl. I keď skončil s modrinami, rozhodne sa nemá za čo hanbiť a má byť na čo pyšný. Na Rytmusov výkon je nesmierne hrdá aj jeho snúbenica a budúca mamička ich spoločného bábätka Jasmina Alagič.

Rytmus a Jasmina

„Som najšťastnejšia žena na svete a tak veľmi hrdá, že to slovami neopíšem. V tejto chvíli všetci priaznivci aj hejteri sa zhodujú v jednom: že si neuveriteľný BOJOVNÍK! Zápas dopadol výborne a priznám sa, že minimalne ja za seba môžem povedať, že po tomto všetkom naozaj takého frajera ako si Ty (a to prisambohu, že nehovorím preto, že si môj) nepoznám. Milujem ťa, manžel môj budúci a ďakujeme za zážitok,“ zanechala na svojom Instagrame nádherné vyznanie Jasmina, čím určite každého poriadne dojala. Tak precítené a úprimné slová sa totiž nevidia každý deň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Rytmus

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking