Hoci Jasmina Alagič a Patrik Rytmus Vrbovský tvoria pár len niekoľko mesiacov, za tú dobu toho stihli viac než dosť. Dvojica je už zasnúbená a v radostnom očakávaní na príchod bábätka. Keďže má raper práve dnes svoj veľký deň, jeho drahá polovička mu zanechala neuveriteľne silné blahoželanie.

Známy hudobník dnes oslavuje štyridsiatedruhé narodeniny, na čo, samozrejme, nezabudla ani jeho krásna mladá snúbenica. Moderátorka totiž na sociálnej sieti zanechala odkaz, z ktorého by sa roztopil zrejme každý chlap. V dojemnom a emotívnom prejave spomína spoločnú lásku s Patrikom, pričom padli zmienky o dieťatku aj o blížiacej sa svadbe.

Rytmus Jasmina Alagic

„Keby mi niekto takto pred, povedzme, rokom povedal, že dnes budem tak veľmi zamilovaná, že si život nebudem vedieť predstaviť vedľa nikoho iného okrem TEBA, že vo mne bude rásť naše milované malé „my“ a že o pár mesiacov budeme mať spoločné priezvisko, tak mu rovno darujem poukážku na psychiatriu,“ začala krásna Bosnianka.

V ďalších slovách sa zamerala práve na Rytmusove dnešné narodeniny a zároveň prekvapivo dodala, že pri jeho veľkom životnom šťastí, ktoré mu bolo od Boha dopriate, mu ona sama viac ani želať nemôže. „Preto ti z celého srdca prajem, aby to šťastie, ktoré teraz máš, ti presne v tejto intenzite trvalo večne. Aby tvoj talent vedel vždy posúvať teba aj všetkých tvojich priaznivcov, a aby tvoja láska, ktorú máš v srdci, nikdy nebola ináAby vždy, aj keď celý svet bude divoký a ľudia nám niekedy budú cudzí tým, čo riešia a ako sa správajú, sme my v náručí toho druhého našli vždy ten náš MALÝ VESMÍR presne tak, ako sme si na začiatku sľúbili,“ dojala Jasmina všetkých na záver silného narodeninového odkazu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus Jasmina

Rytmus Jasmina Alagic

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic