Zrejme najmedializovanejší slovenský párik sa už o pár mesiacov stane čoskoro rodičmi. Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič sa už pilne pripravujú na novú životnú etapu, čo najnovšie podložili aj krásnym záberom s bábätkom.

Jasmina Alagič sa len nedávno pochválila tým, že do rodinného babyboomu sa pridala aj jej sestra Alexandra Alagič, ktorá v marci porodila svoje malé bábätko. Slovenská moderátorka sa tak stala šťastnou tetou, pričom si spolu s Patrikom môžu pred príchodom ich vlastného dieťatka natrénovať rodičovské povinnosti.

Celebritná dvojica sa pred krátkym časom pochválila ďalším roztomilým záberom, kde môžeme vidieť kedysi drsného rapera s detskou flaštičkou v ruke. Pohľad na Rytmusa ako budúceho otecka pritom dojal množstvo fanúšikov, ktorí svoje prekvapenie vôbec neskrývali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Prvýkrát vidím v jeho pohľade nehu. Krásne,“ napísala jedna z komentujúcich. „Patrik je úplne iný na fotke. Pôsobí tak milo,“ pridávajú sa ďalší milo prekvapení fanúšikovia. A majú pravdu, zdá sa, že Vrbovského už len správa o očakávaní vytúženého syna poriadne zmenila! ☺️

Rytmus a Jasmina sa pripravujú na úlohu rodičov

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, RytmusKing, Milanwtf, Kwero, Facebook