Patrik Vrbovský (41) a Jasmina Alagič (29) do toho nadobro skočili! Po mnohých vyjadreniach nielen o šťastnom vzťahu, ale aj svadbe či deťoch prišiel čas na prvý spoločný veľký krok, ktorý úspešný raper plánoval už dlhšiu dobu. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Rytmus rád obklopuje luxusom plným poriadneho štýlu. Táto záľuba sa odrazila aj na jeho novom dome, alebo skôr vile či haciende, ktorú len nedávno kúpil pre seba a svoju druhú polovičku. Ako sme vás už skôr informovali, kúpa takejto nehnuteľnosti stojí poriadny balík, o čom si môžete viac prečítať >>>TU<<<.

Zdá sa tak, že obchod prebehol rýchlo a v poriadku, keďže sa na Patrikovej sociálnej sieti objavil nečakaný záber. Každý pozorný fanúšik si tak okamžite všimol „detail“ bijúci rovno do očí. Dvojica totiž zmenila prostredie a luxusný byt zamenila za ešte luxusnejší domček.

K spomínanej fotke dodal interpret len to, že si vychutnáva pokoj po boku svojej balkánskej lásky. Napriek tomu, že zmienka o sťahovaní či spomínanej nehnuteľnosti nepadla, v sekcii komentárov zaplavilo Rytmusa množstvo reakcií, v ktorých sa ozvali aj ich prví susedia. „Vitaj v susedstve,“ napísal jeden zo sledujúcich. „Krásny dom. Dobre sa v tejto časti býva,“ pridávajú sa ďalší.

Foto: Facebook, Instagram/Rytmusking, Jasmina_Alagic l Video: Streamable.com,Instagram/Rytmusking