Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu si spolu nažíva takmer od úplného začiatku vzťahu. Len po štyroch mesiacoch sa Rytmus s Jasminou Alagič presťahovali z Bratislavy do honosnej vily neďaleko hlavného mesta, kde s ich dvojročným synčekom Sanelom bývajú dodnes. Mladá rodinka však zrejme opäť zatúžila po ruchu veľkomesta.

Manželia Vrbovskí si už tri roky užívajú rodinnú pohodu v luxusnom domčeku v pokojnej obci Malinovo. A aj keď im krásne sídlo s veľkým dvorom a bazénom ponúka všetko, čo k dokonalej idylke potrebujú, predsa len to nie je veľkomesto, na ktoré boli obaja ešte donedávna zvyknutí. Rytmus a Jasmina si tak zabezpečili jedno hniezdočko lásky i priamo v centre Bratislavy.

Rytmus a Jasmina

,,Není nič viac, ako si plniť sny a budovať svoje královstvo. Výhlad z nášho bratislavského bytu. I ❤️ you, Jasmina,“ napísal obľúbený raper k snimke, na ktorej s milovanou manželkou pózuje v ich novej nehnuteľnosti. Tú moderátorka Česko Slovensko má talent označila za druhý domov. A hoci sa ďalšia domácnosť úspešnej dvojice ešte len rysuje, je jasné, že rodinka si na terase bude môcť vychutnávať nádhernú scenériu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic