Presne na Štedrý večer prekvapila celé Československo radostná správa o tehotenstve Jasminy Alagič, ktorá čaká svoje prvé dieťatko s raperom Rytmusom. Kým sa ale kráska stane maminou, dovtedy si môže bábätkovské povinnosti cvičiť na ich novom členovi rodiny.

Prominentní snúbenci sa už dávnejšie vyjadrili, že snívajú nielen o bábätku, ale aj psíkovi. Túžba Jasminy a Rytmusa bola jasná – dvojica si chcela zadovážiť kráľovského pudla, čo sa jej konečne podarilo.

,,Ahojteee! Dnes nám začína ďalšia nová kapitola v živote s touto mojou vysnívanou Daphne,“ predstavila krásneho chlpáčika moderátorka. ,,NÁŠ NOVÝ ČLEN RODINY,“ všetkých oboznámila s ďalším životným krokom, pričom dodala, že sa teší, ako bude Paťko venčiť.

Na záver príspevku sa však Jasmina radšej už vopred prihovorila ľuďom, ktorí by ju chceli zavaliť kritikou ohľadom toho, že je psík s papiermi. ,,Prosím, prosím, keďže už trošku viem, ako to tu chodí, predtým, než začnete súdiť, prečo sme kupovali z chovnej stanice a nezobrali z útulku, rovno sa na to vykašlite. Každý, nech urobí tak, ako cíti. Nepochybujem o tom, že útulkáčikovia sú výborní spoločníci, sama som chodila venčievať, ešte keď sociálne siete neboli, a obrovskú poklonu si zaslúži každý, kto si odtiaľ psíka vezme, my sme sa však rozhodli takto, „ objasnila krásna tehuľka svoje rozhodnutie. My Jasmine a Rytmusovi k tomuto zlatíčku blahoželáme – Daphne je naozaj nádherná!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic