Najsledovanejší pár slovenského šoubiznisu Rytmus a Jasmina si užívajú pozornosť svojich sledovateľov a pravdupovediac aj médií. Dôkazom toho sú frekventované a provokatívne príspevky na Instagrame – TOTO však už prekročilo všetky medze!

Nie je tomu tak dávno, čo Rytmusova priateľka Jasmina Alagič uverejnila video rapera v Adamovom rúchu, dôsledkom čoho išiel bulvár doslova vybuchnúť. Na časté (a kontroverzné) snímky páru sa objavila nie jedna negatívna spätná väzba, čo však instagramových partnerov vôbec nezastavilo. Provokácia pre novinárov? Pomsta bývalej priateľke Dare Rolins? Čo stojí za Rytmusovým pubertálnym správaním, ostáva naďalej záhadou.

rytmus jasmina

Párik si podali už aj slovenské celebrity vyjadrujúce sa o raperovi ako o malom trucovitom chlapcovi. Najpriamejšie to povedala Simona Krainová, ktorá bez servítky pred ústami Patrikove správanie stručne okomentovala takto: „J*be mu“. Vrbovský ale z „hejtu“ doslova žije a sám ho živí – zakaždým zo situácie vykorčuľuje ako najväčší kráľ, ktorý si robí len to, čo chce, a názory ostatných má na háku. Nie nadarmo ho prezývajú „Rytmus King“.

jasmina alagič

Hurá, nový provokačný príspevok na seba nenechal dlho čakať! Rytmusov Instagram ostal obohatený o ďalšiu story, v ktorej nehviezdi nikto iný ako kráska Jasmina Alagič. Krátke video je veru odvážne – moderátorka si užíva kúpeľ vo vani a jej obnažené partie zakrývajú iba bublinky z peny. Ani v tejto intímnej chvíli sa ale od nej jej partner nevzdiali a hladí ju za ruku, kým druhou rukou už drží spustenú kameru, ktorou mieri na Jasminine čokoládové nohy. Záber ako z P-čka poputoval bleskurýchlo na raperov profil a teraz sa môže nie jeden Rytmusov sledovateľ kochať tým, čo má jeho idol večer v posteli.

jasmina nohy

Zdroj|Foto: Instagram