Jeden z najkrajších a najsledovanejších párov československého šoubiznisu trávi aktuálne už druhý týždeň na slnečných Maledivách. Dovolenka ako z rozprávky však aj niečo stojí – pozrite sa, koľko zaplatil Rytmus za pár dní v raji na zemi.

Patrika mnohí vnímajú nielen ako najlepšieho rapera na československej scéne, ale aj ako obrovského motivátora, ktorý ľudí ženie k tomu, aby na sebe makali a za prinesené ovocie si mohli plniť sny rovnako ako on. Aktuálne si plody práce Rytmus užíva spolu so svojou tehotnou snúbenicou Jasminou Alagič na Maledivách.

Scenérie doslova ako z katalógu! Dvojica zaľúbencov nás posledné dni zahŕňa samými úžasnými zábermi z dychberúcich Malediv. Hoci by podobnú dovolenku chcel zažiť zrejme každý, väčšine Slovákov len ostáva kochať sa fotkami na internete. Takýto špáš je totiž poriadne mastnou záležitosťou, no Rytmus si ho môže rozhodne dovoliť. Ak ale patríte medzi ľudí, ktorých jeho luxusný život irituje, ďalej radšej ani nečítajte.

,,Vieš čo ma se*ie najviac, láska?“ Opýtal sa vo svojom videu Rytmus Jasminy, na čo si hneď i odpovedal. ,,Že som za túto dovolenku dal dvadsať litrov a ani raz nepršalo, haha,“ provokačne utrúsil Paťo, čím zrejme zdvihol tlak nejednému fanúšikovi, ktorý nemá ani na dovolenku v Chorvátsku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic