Fanúšikovia manželov Vrbovských tvár ich jediného dieťatka síce nevídajú, no o jeho životných radostiach či pokrokoch sú pravidelne informovaní. Najnovšie sa s nimi Jasmina Alagič podelila o šťastie pri pohľade na svojho mimoriadne talentovaného chlapčeka – v dvoch rokoch dokáže to, čo máloktorý jeho rovesník.

Sanel je od narodenia, a teda 26. júla 2019, neoddeliteľnou súčasťou sociálnych sietí svojich rodičov. Rytmus aj Jasmina už neraz ukázali, že majú doma poriadneho šikovníčka.  Verejnosť ale doteraz netušila, že v rodine celebritnej dvojice možno vyrastá budúci cyklista.

,,Ešte úplne neviem povedať, či sa má začať Sagan obávať, ale sme na dobrej ceste!! Zdraví Vás všetkých veľmi šťastná mama,“ napísala moderátorka šou Česko Slovensko má talent k videu, v ktorom si jej drobček užíva jazdu na mini bicyklíku. Kráskini priaznivci tak neskrývali údiv, nakoľko väčšina detí pričuhne k dvojkolesovým tátošom okolo veku troch až päť rokov. Žeby teda slovenskej hviezde Tour de France Petrovi Saganovi rástla konkurencia?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic