Posledný marcový deň spôsobila influencerka Zuzana Plačková na Instagrame pekný rozruch, keď sa pochválila svojím novučičkým ružovým fárom Mercedes G v luxusnej úprave Brabus, na ktorý čakala takmer rok. Hviezda sociálnych sietí ale nie je jedinou kráskou, brázdiacou cesty na veľkom cukríkovom aute – podobný voz dokonca vlastní známa exfarmárka!

Mnoho žien už odjakživa rozoznáva autá podľa farby a veľkosti, a tak nie je vylúčené, že ak ste na ceste zahliadli väčšie ružové vozidlo, automaticky ste si mysleli, že je to „hračka“ Zuzany Plačkovej. Veď povedzme si na rovinu – fáro, aké vlastní známa modelka, sa v slovenských zemepisných šírkach len tak nevidí. Úspešná brunetka, ktorá nedávno podstúpila rekonštrukciu tváre, však vôbec nie je jedinou slovenskou majiteľkou cukríkového tátoša.

K farbe, akú obľubuje bábika Barbie, má očividne blízko aj súťažiaca 12. série reality šou Farma Beáta Rusnáková. Práve ona sa totiž teší z neprehliadnuteľného Range Roveru, ktorý je navyše označený personalizovaným evidenčným číslom, obsahujúcim čiernovláskinu prezývku BEJBA. Ak teda okolo vás prefrčí ružová obývačka na kolesách, už viete, že za volantom môže sedieť aj Bea. Tá sa nedávno presťahovala z Veľkého Krtíša do hlavného mesta.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bejba99, queen.plackova, Facebook/Farma