Šou Ruža pre nevestu sa pomaly blíži do finále a fanúšikovia s nadšením čakajú, ktoré dievča si Tomáš Tarr vyberie za svoju nevestu. Ženích si pozval na pomoc aj maminu, aby si tiež urobila názor na slečny a správne mu poradila. 

Posledná epizóda skončila tak, že Tomáš Tarr mohol darovať ružu už len Terke alebo Priscille. Avšak keďže Virgínia sa vilu rozhodla opustiť, fešák dal kvetiny obidvom kráskam, a o jeho srdce ostali bojovať štyri dievčatá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Do šou teraz vstúpila ženíchova mamina, ktorá sa mohla s každou účastníčkou osamote porozprávať a spraviť si vlastný názor. Terezka na pani Ingrid urobila najlepší dojem – blondínka jej darovala ružu a posunula ju do ďalšieho kola. Rodák zo Štúrova chcel v semifinále vidieť ešte Mirku s Petranou, čo pre Priscillu znamenalo, že odchádza domov. 

Romantická relácia v Turecku skončila a posledná epizóda sa bude odohrávať už len na Slovensku. Tri krásky svojho nastávajúceho predstavia rodine a Tarr tak navštívi Bratislavu, Žilinu a bláznivý východ. Vo finále si už jedna zo súťažiacich oblečie svadobné šaty a Tomáš jej na ruku navlečie prsteň. Ktorá bude tá šťastná, si diváci musia ešte počkať do 19. mája!

tereza ruza pre nevestu

ruza pre nevestu

Zdroj/Foto: Voyo, YouTube, Instagram/petranagala