Onedlho to vypukne – s príchodom jesene sa na obrazovky dostane kopa nových i overených relácií. Jednou z najpopulárnejších je hudobno-zábavná šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa objaví aj moderátor Andrej Bičan – týmto chlapíkom ju však tvorcovia divákom úplne zhnusili!

Slovensko je konzervatívny národ, ktorý nemá rad zmeny – hlavne tie nečakané! Jednou z nich bola aj informácia o tom, že do porotcovského kresla v šou Tvoja tvár znie povedome zasadne ostrieľaný moderátor so svojským humorom Andrej Bičan. 

Slováci sa búria

Novinka ohľadom štvrtého porotcu takmer nikoho nenadchla. Nespokojní diváci vyjadrujú svoju kritiku v podobe komentárov na Instagrame. „No zbohom len to nie… je trápny a huba sa mu nezavre, kto ho bude počúvať, skákal v kuse do reči, keď tam súťažil… No tento rok to vyzerá celé zle, čo sa zostavy týka… vidno, že už nemáte normálnych ľudí, čo by tam šli… škoda…“ alebo „Akože nič proti, ale nemusím ho… jeho humor je niekedy moc silený, až mi to dojde trápne a vadí mi to.?. Na to, koľko má rokov, už by mohol trošku správanie zmeniť…“ Našťastie sa nájdu aj fanúšikovia, ktorí sa na novú tvár úprimne tešia a svojimi pozitívnymi ohlasmi vyvážia tie negatívne.
Celý zoznam porotcov —> TU.

Vždy nespokojní

Diváci dodnes oplakávajú súťažiace Nelu Pociskovú a Evu „Evelyn“ Kramerovú, ktoré svoju účasť v šou nakoniec zrušili. Mnoho fanúšikov hovorí, že sa najviac tešili práve na blonďavú komičku. Evelyn však pred týmto hudobno-zábavným formátom uprednostnila reality šou Farma, za čo si ale i ona vyslúžila poriadne studenú spŕšku kritiky. Ľuďom sa proste zavďačiť nedá. To, či sa obavy divákov naplnia alebo ide len o počiatočnú skepsu, sa dozvieme až v septembri.

evelyn

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook