Televízna šou Farma so sebou prináša odhalenie súkromia nielen doposiaľ neznámych súťažiacich, ale aj celebritných „boháčov“. Tí po pár dňoch na schátranom statku postupne zabúdajú na prítomnosť skrytých kamier a na povrch vychádzajú doteraz prísne skryté informácie z toho najhlbšieho súkromia.

Len nedávno šokoval farmár a model Martin Šmahel, ktorý prehovoril o drsnom rozvode s moderátorkou Miriam Šmahel Kalisovou. Pred celým Slovenskom tak priznal hlavné dôvody nečakaného rozpadu len 4-ročného manželstva. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Šmahelova srdcervúca spoveď nenechala chladnou ani moderátorku Katarínu Brychtovú. Tá sa ho snažila utešiť, pričom neskôr sama priznala stúpajúce problémy v 30-ročnom partnerstve. Podľa jej vlastných slov sú dve deti, Jakub a Katarína, základom držiacim jej manželstvo s Ivanom Brychtom.

Ja som sa niekoľkokrát chcela rozvádzať,“ zneli Brychtovej slová plné úprimnosti, po ktorých farmári neskrývali veľké udivenie. „Môj muž vždy povedal, to je naša rodina! A bolo vyriešené,“ pokračovala vo svojej šokujúcej spovedi. V tom jej skočil do reči Martin Šmahel. „Nemusíme sa o tom baviť, je to také depresívne, takže..,“ prerušil tok Kataríninych myšlienok, keďže si zrejme uvedomil vážnosť jej slov.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, YouTube