Vanesska nie je v mediálnom svete žiadnou neznámou. Na televíznych obrazovkách sa objavila niekoľkokrát, avšak najviac si ju môžete pamätať ako rozkošnú dcérku Milana Kordiaka v seriáli Panelák. Dnes je z nej už veľká slečna, pričom so slávnou maminou vyzerajú skutočne ako sestry. 

Ak ste sledovali seriál Panelák od jeho začiatku, určite vám ostala v pamäti 5-ročná dcérka Milana Kordiaka, ktorú mal so svojou bývalou manželkou a zároveň Vanesskinou skutočnou maminou Karin Haydu. Ratolesť 41-ročnej herečky ale žala slávu dokonca ešte predtým, než zaujala televíziu Joj. Milé dievatko totiž oslovilo aj oranžového mobilného operátora. Vanesska si tak vo veku 2,5 roka v jednej z jeho reklám zahrala s veľkým plyšovým medveďom.

Dnes je už z malej bacuľky s kučeravými vlasmi veľká slečna. Dcéra Karin Haydu oslávila 13. septembra svoje 15. narodeniny, ku ktorým jej dodatočne želáme všetko najlepšie. Pozrite sa, ako Vanesska vyrástla – mamina má zrejme, čo robiť, aby odháňala potenciálnych ženíchov! 🙂

Reklama, v ktorej hrala Vanesska ako 2,5-ročná

Vanesska ako krásna slečna s maminou Karin

Zdroj/Foto: Instagram