Známy slovenský hudobník s holandskými koreňmi prežíva jedno z najšťastnejších a najkrajších období v živote. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram sa totižto celému svetu pochválil, že ich rodinka sa čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. 

Thomas Puskailer sa do širšieho povedomia slovenskej verejnosti dostal vďaka účinkovaniu v prvej Česko-Slovenskej Superstar z roku 2009. Aj napriek tomu, že v súťaži dlho nezotrval, o pracovné ponuky rozhodne nemal núdzu. Stal sa súčasťou známych muzikálov, okrem toho skladá aj vlastnú hudbu a venuje sa tancu. V súčasnej dobe sa spolu s manželkou Abbie zamerali na veľmi jedinečný projekt s názvom „ECO TOUR“, ktorý poukazuje na ekologickú problematiku.

36-ročnému spevákovi s nezameniteľným úsmevom sa nedarí len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. V roku 2011 spolu s Abbie vstúpili do stavu manželského a v súčasnosti sa pomaly začínajú pripravovať na ďalšiu životnú etapu. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram sa pochválili radostnou správou, že sa z nich stanú pyšní rodičia. Pod roztomilú snímku napísali, ako sú nesmierne šťastní, že môžu svetu oznámiť ich sladké tajomstvo. Zároveň prezradili, že tretí člen ich rodinky by sa mal vypýtať na svet okolo Vianoc či Nového roka.

Thomas a Abbie oznámili tehotenstvo originálnym spôsobom

Foto | Zdroj: Instagram