Niekdajšie markizácke hviezdy Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav to spolu ťahajú už druhým rokom. Ich vzťah sa zrodil krátko po ukončení dvanástej série populárnej reality šou Farma, kde sa obidvaja prebojovali až do finále. Víťazku čoskoro uvidíme v drsnej novinke Survivor a jej nedávne vyjadrenia vyvolali v radoch fanúšikov dohady o rozchode! Aká je pravda?

Luky a Xénia sú jasným dôkazom toho, že i pred kamerami sa môže zrodiť skutočná láska. Ako jeden z mála farmárskych párikov sú spolu dodnes, no ich silné puto má už onedlho prejsť veľmi ťažkou skúškou.

xenia a lukas

Bývalá misska sa prihlásila do pripravovanej súťaže Survivor, kvôli čomu svoju polovičku niekoľko mesiacov neuvidí. Koncom minulého roka podala v rozhovore vyhlásenie, že Lukáš z jej účasti v šou nadšený nie je a nepodporuje ju – práve tieto vety spôsobili príval otázok ohľadne rozchodu obľúbenej dvojice.

Nekonečné otázniky prinútili zaľúbencov prehovoriť prostredníctvom videa, kde sa rozhodli uviesť veci na pravú mieru. Známy východniar otvorene pripustil, že prijatie milovanej priateľky do Survivor znášal zle, avšak v pozadí stál dôvod, o akom málokto tušil – exfarmári sa na kasting prihlásili spoločne, no uspela len Xénia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

xenia gregušová lukas stanislav

,,November bol pre mňa najhorší mesiac preto, lebo vtedy sa riešili tie kastingy, na ktorých sme boli spoločne a vtedy po nejakom čase, kedy sme čakali, ako to dopadne, nakoniec vybrali len Xenku, takže preto to bolo pre mňa najhoršie, lebo v podstate sa rozlúčime teraz na nejaký čas,“ priznal plavovlasý cestovateľ.

,,Rozídení sme neboli, len som bol smutný. Kto by nebol smutný, keby mal pustiť človeka, ktorého miluje, niekam na tri mesiace,“ Luky s trpkosťou v hlase objasnil pravé príčiny svojho smútku, čím rozplakal aj budúcu obyvateľku dobrodružného ostrova.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Tvmarkizaofficial, Xenia_gregusova