Nedávno prenikla na verejnosť smutná správa o rozchode komičky a moderátorky Evy Krámerovej, ktorá je však single už od augusta. Evelyn tak za posledné obdobie neprežíva práve najromantickejšie chvíle, o to viac ju potešilo krásne gesto od neznámeho muža.

Všetky vieme, že život bez muža prináša mnoho smutných chvíľ, a to najmä v čase Vianoc, kedy sme o niečo citlivejšie a nostalgickejšie než po zyvšok roka. Rovnako je na tom aj Evelyn, ktorá sa už nejaký ten piatok pýši statusom „slobodná“.

Evelyn

„Posledné dni veľkolepo smútim, lebo mi chýbajú romantické gestá v živote… mávam to tak 2-krát do roka,“ napísala na svoj Instagram inak vždy veselá blondínka, keď sa s fanúšikmi rozhodla podeliť o poriadne milý zážitok, ktorý by vyčaroval úsmev na tvári zrejme každej žene.

Moderátorku Farmy X, ktorá by sa na rovnakom poste mala ocitnúť aj v ďalšej sérii reality šou, totiž prekvapil kuriér vo chvíli, keď bola absolútne neupravená. Neznámemu mužovi však jej prirodzený výzor zaimponoval natoľko, že Evelyn vzápätí poslal smsku. „Prepáčte, slečna, že vás ešte takto ruším. Ja len toľko, že ste mi svojím zjavením predo mnou urobili krásny deň. A preto aj vám prajem deň plný úsmevu,“ napísal kuriér, čím spravil sympatickej komičke obrovskú radosť. Táto správa je tak dôkazom, ako vedia maličkosti spraviť človeku krajší deň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfesh