V polovici decembra sa prevalila na verejnosť informácia o tom, že komička a moderátorka Eva Krámerová je single, pričom vzťah mali s partnerom Petrom ukončiť ešte v auguste minulého roka. Ako to medzi nimi vyzerá dnes?

Komička Eva Krámerová sa ešte viac zviditeľnila vďaka úlohe moderátorky 10. série reality šou Farma. Aj vďaka tomu jej zrejme v rukách pristála pozvánka na 19. ročník prestížneho Plesu v opere, kde sa vždy schádza tá najväčšia slovenská smotánka.

Evelyn sa na svoj prvý ples v Slovenskom národnom divadle, kde jej gardé robil módny návrhár Milan Švingál, poriadne vystrojila. Svojou vizážou tak všetkých náramne ohúrila a zaradila sa medzi najväčšie krásavice udalosti, za čo môže vďačiť práve svojmu kamarátovi Milanovi. Redakciu Nového času ale zaujímalo, prečo už po blondínkinom boku nestojí bývalý priateľ Peter.

Evelyn
Eva „Evelyn“ Kramerová s kamarátom a stylistom Milanom Švingálom

Ako Evka prezradila, s Peťom sa definitívne rozišli, avšak v dobrom, z čoho sa veľmi teší. A pokiaľ ste slobodná a máte z toho mindráky, berte si príklad z Evelyn. ,,Je to úplne super. Že sama som z toho prekvapená, koľko mám energie a času, čiže podľa mňa dobré,“ komička odpovedala na otázku, či sa dá stav single prežiť. A pustila známa Slovenka pri rozchode slzu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mhhh, nie. Púšťala som slzy prvýkrát, druhýkrát sa mi už nechcelo,“ pozitívne ukončila rozhovor o svojom bývalom vzťahu Evelyn. Takže dámy, ak ste po rozchode, žiadne slzy a hor sa užívať si slobodu! :)

Rozhovor s Evelyn

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/evelynfresh,milanwtf