Spomínate si ešte na sympatického pubertiaka, ktorý lámal dievčenské srdcia v slovenských seriáloch a neskôr aj v dvoch úspešných celovečerných filmoch? Reč je o Michalovi Nemtudovi, z ktorého je dnes ,,seksi“ mladý muž. Pochádza z Bratislavy, vyštudoval animovanú tvorbu, a momentálne ho baví réžia. Exkluzívne pre SlovakWoman prezradil, ako začala jeho kariéra, akú najromantickejšiu vec urobil, ale aj to, aká je jeho predstava dokonalej ženy. [sociallocker]

 

Okrem toho, že si talentovaný herec, pôsobíš aj ako režisér. Filmový svet, hudobný- je to TO pravé orechové, po čom si vždy túžil? Napĺňa ťa tvoja práca? 

K hudbe som mal blízko po celý život, takže som veľmi rád, že môžem priložiť ruku k dielu našich hudobných umelcov. Čo sa týka hudby na Slovensku, myslím si, že tu máme veľa talentovaných ľudí, ja vlastne nemám prácu, ale práca má mňa. 🙂 Bavím sa životom, samozrejme, sny a túžby sú stále väčšie… 🙂

Mnohí si ťa pamätajú ešte ako neposlušného vnuka zo seriálu ,,Ordinácia v ružovej záhrade“.  Ako si sa k tejto úlohe vlastne dostal, a prečo práve herectvo?

Za to, že som sa vôbec k herectvu dostal, chcem poďakovať hlavne Jakubovi Kronerovi, ktorý ma ukecal na prvú rolu v snímke ,,Bratislavafilm”. Tu si ma všimli ľudia z televízie a potom si ma zavolali na kasting, kde som uspel. Na toto obdobie spomínam veľmi rád, nakoľko som spoznal najväčšie osobnosti slovenskej kinematografie a divadla. Pozdravujem 🙂

 

Myslíš si teda, že by boli veci inak, ak by si nehral v Jakubových filmoch? 

Ťažko hovoriť, čo by ako bolo. 🙂 Myslím si však, že určite mi to viac dalo ako vzalo. 🙂 Ľudia ma začali vnímať viac ako predtým, čomu som sa, samozrejme, tešil, nakoľko film ,,Lóve” mal veľký úspech na Slovensku aj v Čechách. Toto obdobie patrí tiež k najkrajším v mojom živote.

Si rodený Bratislavčan. Mladý a produktívny, máš tu veľa možností, ale je to pre teba miesto, kde si vieš predstaviť život a založenie rodiny?

Bratislavu mám veľmi rád. 🙂 Mám tu rodinu, kamarátov, kolegov. Naše hlavné mesto stále rastie, čo je super, takisto sa rozširuje cestovný ruch. Mojím snom je ale bývať v Ázii, niekde v domčeku pri vode. Ak nie celý rok, tak aspoň v zime.

 

Herecké úlohy ,,bratislavských grázlikov“ si vyberáš sám alebo ide len o náhody?

Väčšinou si ma na tieto projekty vyberajú producenti a režiséri, asi sa na tieto postavy hodím. Možno aj tým, že som vyrastal v Petržalke, som taký ,,malý grázlik“. 🙂 Ale pravdou je, že sa v týchto úlohách cítim dobre.

Od herectva k režírovaniu. Prečo? Ako? Kedy? Kde? 🙂

Študoval som animovanú tvorbu, réžiu som využíval už tam. Nie na reálnych ľuďoch, ale na kreslených postavičkách. Viac ma baví robiť s reálom a robím to už štvrtý rok, čomu sa veľmi teším.

Spolupracuješ s Johnym Mečochom, Majkom Spiritom, dokonca veľmi úspešný klip ,,Dobyjeme svet“ si režíroval ty. Čo plánuješ ďalej?

Áno, Majkovi som režíroval všetky posledné klipy. S Johnym a ďalšími rozbiehame projekt, ktorý by mal v tomto čase už byť na televíznych obrazovkách. Chcem sa naďalej venovať hudobným videoklipom, ale časom mám sen natočiť aj vlastný film. 🙂

 

Pred pár týždňami ste s chalanmi boli na dovolenke v Thajsku, odkiaľ si pravidelne postoval skvelé fotky. Nemáš pocit, že tak prichádzaš o súkromie?

Nemám ten pocit, tie fotky postujem, aby som fanúšikom a kamarátom aspoň trocha ukázal tú krásu a pokoj, aký zažívam. Dokonca mi veľa ľudí píše, že mi ďakujú za pozitívnu energiu, ktorú im prostredníctvom fotiek posielam.

 

Nakoľko sme ženský magazín, musím sa to opýtať! ☺ Aké ženy sa ti páčia? Čo musí mať pre Michala Nemtudu ,,dokonalá žena“?

Nemám typ, jednoducho ma musí dostať na prvý pohľad. Každá žena je niečím výnimočná, krásna a v každej si nájde človek to pekné. Neriešim blond či čierne vlasy. Musí mať charizmu a sexappeal. 🙂 Určite chcem ženu do voza aj do koča, ktorá má rada cestovanie a hlavne chce niečo dokázať. Musí mať niečo, po čom túži.

Je ťažké nájsť si partnerku ako známa osobnosť? Vnímaš to, že veľa žien či dievčat ide vyslovene po tvojom mene a po tom, že by mohli mať z teba nejaké ,,výhody“?

Tak v dnešnej dobe to vie veľa dievčat dobre zahrať. Časom sa ukáže, aké boli ich zámery. Ale nemyslím si, že by to ženy brali ako nejakú výhodu .:) Milióny nemám, ale o zážitky sa vždy postarám. 🙂

 

Akú najromantickejšiu vec si urobil pre ženu?

Naj, že naj? 🙂 Myslím, že keď chlap vyzná žene lásku pred celým Slovenskom, má to niečo do seba. 🙂 Ale nie som veľmi romantický typ. Samozrejme, je pekné, ak dávaš žene pocítiť, že ju miluješ.

 

 

 

 

 

Miškovi ďakujeme za rozhovor a rovnako mu prajeme veľa šťastia! Ešte o ňom budeme určite veľa počuť! 🙂

Foto: Instagram [/sociallocker]