Opustená, sama, uplakaná, nenalíčená, poprípade stekajúca špirála po tvári, s kopu čokolády pred televízorom a dobrou fľašou vína. Presne takto vyzerá rozchodový stav u žien. Scénka vytrhnutá z filmu? Bohužiaľ, my ženy si berieme všetko príliš k srdcu a v tom, v čom by sme mali vidieť tú svetlú stránku, tak presne to pre nás znamená koniec sveta. JE čas zmeniť to!

Avšak, sme tu aj MY, tie ženy, ktoré sa rýchlosťou svetla postavia na nohy a pochopia, že nič nie je stratené a život nám ukáže krajšie zákutia. Preto vám poskytujeme pár rád, ako byť stále na vrchole.

1. DELETE

Vyhnite sa všetkým „opúšťakom“ a pesničkám, ktoré vám pripomínajú vaše spoločné chvíle. Zabudnite na dátumy, spoločné miesta, ak vám to pomôže aj na pár kamarátov. Veď čo je horšie, ako kamarát pripomínajúci vášho EX?

2. JE ČAS POZBIERAŤ SA

Tá hriešna dračica drieme v každej z nás, nenechajte, aby z vás smútok spravil neatraktívnu trosku, ktorá zostane sama na pospas všetkého. Veď predsa aj osudu sa dá veľmi krásne pomôcť. Prestaňte sa zamýšľať nad tým: ako, prečo? Stalo sa, váš „drahý“ je už dávno niekde inde, tak prečo sa zapodievať niečím, čo už dávno nemá zmysel?!

3. KAMARÁTKY

Možno ste počas vzťahu zabudli, že tie s ktorými ste trávili perfektné žúry, sú tu stále pre vás. Tak si na ne spomeňte! Je najvyšší čas vziať telefón a zavolať tej správnej, ktorá váš „opustený“ zadok zdvihne z gauča a vezme vás medzi oázu krásnych chlapov!

 4. ZMENA

Milé dámy! Tá naozaj padne vhod! Či už len návšteva kozmetického salóna, zmena tvaru obočia alebo farby vlasov! Každá jedná zmena je tá správna zmena k LEPŠIEMU životu. Veď predsa chceme byť iné, svieže a hlavne VYHĽADÁVANÉ!

5. MUŽI TRASTE SA!

Nastal čas oprášiť všetky svoje ženské schopnosti a vytiahnuť zbrane najvyššieho kalibru. Máte pocit, že nie ste dostatočné vtipná, atraktívna, šarmantná? Ste na OMYLE!V každej jednej z nás drieme ženská zvodnosť, no u každej sa to prejaví inak. Takže oprášte svoju charizmu a hor sa na LOV!

 

6. DOKONALÁ BÝVALKA 

A práve teraz rozmýšľajte, aké nové sexy šaty si pôjdete kúpiť na najbližšiu party! Pretože rozchod neznamená smrť! Znamená to príležitosť objaviť v sebe tú úžasnú, nežnú dračicu, ktorá vyzerá za každých okolností tak nebezpečne sexy! Vymetanie obchodov, podnikov, kaviarni si zapíšte do diára s pripomienkou: VYZERAŤ SEXY, PRIRODZENE A NEODOLATEĽNE!

7. DÁMSKE JAZDY

Pocit voľnosti a roztopašnosti je super vec! Hlavne vtedy, ak sa vyberiete na predĺžený víkend alebo týždňovú dovolenku s kamarátkami, ktoré rovnako ako vy túžia po dobrodružstve (pozor na svadby z opilosti). Tieto jazdy môžte praktizovať, ale aj v pohodlí vášho mesta alebo domova. Veď kedy ste doma naposledy usporiadali babský večierok či  poriadnu alko žúr? 🙂

8. CHAOS JE POVOLENÝ

Nepoznáme lepší čas, ako ten keď si konečne začnete písať, s kým chcete, ako chcete dokonca anonymita na odreagovanie je povolená a pritom zabudnete na realitu, ktorá vám brzdí občas si oddýchnuť. Veľakrát nám náhodné písania na sociálnych sietiach pomáha k prebudeniu nášho druhého JA. Preto tu sa medze nekladú a áno, aj tu máte povolené zabudnúť, s kým a o čom ste si vlastne písali (pozor na šteklivé fotografie pánovi XY).

 9. FLIRT

Už vám nič nebráni a nikto vás zastaviť nemôže. Prečo sa brániť príťažlivému mužovi, ktorého ste práve spoznali v bare? Jeden či dva poháriky, to už dávno nikoho netrápi. Flirt je povolený a dokonca je vítaný viac, ako si myslíte! Výmena čísel vám veľakrát padne vhod. Ako aj jedná káva alebo ďalšie náhodne stretnutie v bare. No kým môžte flirtujte a užívajte. Načo opäť upadnúť do vzťahu?

10. LA DOLCE VITA

Sloboda, sladká sloboda. Nový vánok nového života. Všetky staré zvyky by ste mali nahradiť niečim novým, sviežim a originálnejším. Nenechajte sa pohltiť blbými názormi ľudí z vášho okolia. Pochopte, že váš EX sa k vám nikdy nevráti a keby aj? Chcete čítať tú istú knihu dookola? A verte nám, táto kniha nieje vaša najobľúbenejšia. Ak sa chcete pohltiť do dobrého čítania a iného dobrodružstva, tak jednoducho spravte ten správny NÁDYCH a siahnite po knihe s úplne iným žánrom (odporúčame: Jodi Ellen Malpas- trilógia Tento muž, Pod týmto mužom, Priznanie tohto muža)!

Nezabudnite, že každá z nás ma svoju hrdosť, každá vždy dostaneme to, čo chceme, keď vieme, ako na to. No treba pochopiť, že s ex partnerom nás nikdy nič dobré čakať nebude. A koniec koncov na svete žije obrovský počet nezadaných chlapov, ktorí verte či nie, naozaj čakajú aj na vás!