Dvojičky Nízlové by svojím pôvabným vzhľadom a dokonale vytrénovanými krivkami mohli pokojne konkurovať popredným modelkám. Hoci na verejnosti vždy pôsobia bezstarostne, v súkromí to nie vždy majú ľahké. Daniela Nízlová nedávno dokonca priznala smutnú správu, akú nik nečakal.

Očarujúce speváčky sa na jeseň minulého roka objavili na obrazovkách televízie Markíza v rámci kontroverzného projektu Farma X. Hoci sa k finančnej výhre nepriblížili, vďaka svojej mierumilovnej povahe a bohatej charizme si dokázali získať priazeň publika.

Twiins

Populárne sestry poznáme ako večne vysmiate osôbky, ktoré majú dobrej nálady na rozdávanie. Koncom minulého roka sa však v Danielinom živote udialo niečo, čo mnohých fanúšikov zarmútilo. Speváčke totiž približne po polroku krachol vzťah s fešákom Tiborom, pri ktorom mladá kráska žiarila šťastím. Dokonca sa vraj už k nemu stihla aj nasťahovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nizlova Tibor

Láske odzvonilo

Hoci bývalá farmárka rozhodne patrí medzi najkrajšie a najúspešnejšie ženy v našom šoubiznise, v láske zrejme toľko šťastia nemá – po niekoľkých predošlých rozchodoch sa s príchodom nového roka musí vyrovnávať s ďalšou stratou. Túto informáciu pre portál Pluska.sk potvrdila aj samotná hudobníčka. ,,Áno, môžem potvrdiť, je to pravda, rozišli sme sa. Bolo to na konci roka,“ prezradila sklamaná Danielka, pričom dôvod rozpadu vzťahu zatiaľ neuviedla. Romantické zábery kedysi zamilovanej dvojice sa tak už z profilu známej Slovenky záhadne vytratili.

Twiins Nizlove

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Danielatwiins, Twiinsmusic