Ach jaj, je to tu. A veď sme to vlastne všetci predpovedali. Teda, aspoň my, skalní fanúšikovia oddanej lásky Justina Biebera a Seleny Gomez. Ak práve neviete, o čom rozprávame, predstavte si, že sa Britney Spears dala znova dokopy s Justinom Timberlakeom. Tak práve taká to je senzácia! :P 

Dobre, možno sa nedali dokopy, ale od toho je tiež iba krôčik. Už niekoľko týždňov sa v bulvárnych kuloároch šušká o návrate najkrajšieho páru tisícročia. Síce nás paparazzi kŕmili konšpiračnými zábermi z možného stretnutia Seleny Gomez a Justina Biebera, teraz je však všetko inak.

Dvojicu odchytili na spoločnom posedeníčku v kaviarni, kde sa oddávali družnej debatke. Ak sa zadívate na fotografiu lepšie, je možné, že fešnej speváčke aj vyskočila jedna či dve slzičky. Tak či onak, niečo sa rozhodne deje. The Weeknd, a teda ,,priateľ“ krásnej speváčky, je momentálne na svetovom turné, Gomez natáča film v New Yorku. Navyše, ako na potvoru, spevák si dnes odstránil z priateľov potenciálnu svokru a na sociálnych sieťach prestal sledovať stránky o Selene. Uvidíme, čo z toho bude, my však jednoznačne hlasujeme pre „Jelenu“ ♥ (Selena a Justin = Jelena :D )

Foto: Instagram | Video: YouTube | Zdroj: tmz.com