Namiesto svadobných zvonov sa dočkali iba smutného konca. Zo začiatku to ťahali Tomáš Palonder (37) a Kristína Greppelová (32) v absolútnej tichosti, no napriek veľkej láske im to spolu nevydržalo a po piatich rokoch vzťahu ohlásili rozchod. 

Začiatkom roku 2013 sa na verejnosti objavili ruka v ruke a nikto dovtedy ani len netušil, že sa dali dokopy. Svoje súkromie si poctivo strážili. Obľúbená jojkárska herečka Kristína Greppelová, známa zo seriálov „Panelák“, „Prázdniny“ či „Dr. Ema“, mala za sebou navyše už jedno nevydarené manželstvo, z ktorého má 9-ročného syna Adamka. Bol to práve Tomáš, kto jej pomohol sa z toho všetkého spamätať a zaľúbenci zdieľali aj spoločnú domácnosť.

Len prednedávnom sa Tomáš Palonder, herec a hviezda šou „Tvoja tvár znie povedome“ vyjadril, že jeho vzťah je dokonalý, no podľa ich blízkeho zdroja dnes už ,,bývalí“ partneri urobili za minulosťou hrubú čiaru. „Kristína má najhoršie za sebou,“ priznáva jej kamarátka pre internetový portál Pluska. Ako sa zdá, obaja herci sa rozhodli držať bobríka mlčanlivosti a k dôvodom rozchodu sa momentálne nevyjadrujú.

Tomáš v šou „Tvoja tvár znie povedome“

Kristína v letnom hite „Prázdniny“

Herečka sa taktiež objavila v sitcome „Dovidenia, stará mama“

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram