Keď sa v seriáli Oteckovia objavila nová postava Eminho kamaráta a spolužiaka Ondra, všetci ostali šokovaní, že v reálnom živote tvoria herci Roman Poláčik a Jana Kovalčíková pár. Tomu je však už koniec.

Po troch rokoch sa herci Janka Kovalčíková a Roman Poláčik rozhodli, že si každý pôjde vlastnou cestou. Rozchod nie je veru jednoduchou záležitosťou a každý sa s ním vyrovánava po svojom. Hviezdy Oteckov sa však museli vzpružiť veľmi rýchlo a zachovať sa voči sebe kamarátsky, keďže sa aj po rozchode spolu stále pohybujú na jednom pľaci, kde tvoria zamilovaný párik – Ondra a Emu.

Roman a Janka v seriáli Oteckovia ako Ondro a Ema

Ako sa ale zdá, Janka si už za Romana našla náhradu. V nedávno odvysielanej talskshow Neskoro večer totiž moderátorovi Petrovi Marcinovi na rovinu priznala, že má priateľa. Na otázku, či ide o herca, s úsmevom odpovedala záporne. „Tak som si uvedomila, že možno by som mohla vyskúšať niekoho normálneho, pre zmenu. Niekto, kto je taký normálny. Bežný občan,“ vyjadrila sa na adresu svojej novej polovičky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Janka v Neskoro večer

Zároveň ešte seriálová Ema o frajerovi prezradila, že má s bratom a kamarátmi arénu na nácvik extrémnych športov, ktoré ale on sám nerobí. A ako sa dvojica zoznámila? „Prišiel, oslovil, ja som akceptovala a bolo,“ doplnila Janka, pričom uviedla, že sa s drahým zoznámili na hudobnom festivale. Nuž dámy, vyzerá to teda tak, že je fešák Roman alias Ondro single!

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Oteckovia, YouTube