Obľúbená jojkárska relácia sa po dlhšej odmlke vracia späť na obrazovky. Ihneď po ohlásení veľkolepého návratu sa tak medzi divákmi strhol ošiaľ. Zatiaľ čo jedna strana sa úprimne teší na nové príbehy, druhá strana si už našla niekoľko dôvodov na kritiku. Reakcie ľudí nenechali chladným ani samotného Vila Rozborila, ktorý sa rozhodol na túto tému verejne prehovoriť.

Populárny moderátor sa stal už akousi ikonou pre ľudí, ktorí sa nachádzajú v krutých životných situáciách. Hoci by sa mohlo zdať, že táto nezištná pomoc ťažko skúšaným osobám je vynikajúca práca – niektorí diváci si myslia opak. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že množstvo z nich už dlhodobo pochybuje o tom, či sú praktiky tejto relácie naozaj čestné a úprimné. Nakoľko sa „Siedme nebo“ už túto nedeľu znovu predstaví s novými príbehmi – odhodlal sa Rozboril k dôležitému kroku.

vilo rozboril

Vilo sa zameral najmä na obvinenia z toho, že tvorcovia známej šou majú vraj nútiť hrdinov samotných príbehov k tomu, aby na obrazovkách predstierali prehnané emócie či plač. Takéto tvrdenia sú podľa neho absolútne vylúčené. Ako informoval denník Plus Jeden Deň  – sympatický moderátor prezradil, na akej báze funguje výber rodín, ktoré sa ocitnú vo vysielaní.

,,Z času na čas si prečítam v diskusných fórach, že ľudí v relácii prehovárame na všelijaké plače, emotívne prejavy a podobne. Sú to úplné nezmysly! Pri výbere príbehov je pre nás preto veľmi dôležité, aby sme do televízie prizvali ľudí a rodiny, ktoré o spoluprácu s nami stoja a ktorí stoja o prezentáciu V siedmom nebi. Nemáme chuť kamerami iritovať ľudí, ktorí by o to nestáli. O tom, že si pred každým výjazdom dobre preveríme, či nám pisatelia poslali pravdivé informácie o rodine, ktorej ideme pomáhať, ani nebudem hovoriť,“ vyjadrila sa tvár „Siedmeho neba“ otvorene o celej kauze.

vilo rozboril

V závere rozhovoru však ešte moderátor nezabudol dodať, že nová séria bude nabitá emotívnymi a dojímavými osudmi ľudí, ktorým bola poskytnutá potrebná pomoc. Usmievavý jojkár tak konečne na rovinu vyvrátil pochybnosti o tom, že by tvorba relácie mala byť akýmkoľvek spôsobom zmanipulovaná.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                    ho >>>TU<<<

vilo rozboril

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook/ViloRozboril