Vďaka svojím jedinečným príbehom a hrdinom žijú niektoré rozprávky doslova večne. Jednou z nich je určite aj tá o nebojácnej princeznej Fantaghiro, ktorá zvykne počas sviatkov každoročne zavítať i na Slovensko. A kedže sme ženy, vždy sa rady pokocháme zábermi na dobrého Romualda a zlého Tarabasa. Ani vy ste sa nikdy nevedeli rozhodnúť, ktorý z nich sa vám páči viac? Možno to zistíte pri pohľade na ich aktuálne fotky!

Znie to neuveriteľne, no prvá časť rozprávkovej série o princeznej Fantaghiro nesúca názov Jaskyňa zlatej ruže bola natočená v roku 1991. V tom čase boli všetci jej hrdinovia mladí a krásni. Dnes už, samozrejme, mladosťou neoplývajú, avšak môžeme o nich ešte stále povedať, že sú atraktívni?

Romualdo

Jedným z hlavných hrdinov je princ Romualdo, ktorého stvárnil taliansky herec Kim Rossi Stuart. Krásavec budúci rok oslávi 50-tku a filmu sa venuje i v súčasnosti. Napriek tomu, že sa na princa z Fantaghiro už veľmi neponáša, stále je to príťažlivý muž, ktorý dozaista očarí nejednu z vás.

Tarabas

Druhým pánom na holenie, ktorý v obľúbenej rozprávke zamiešal karty, bol zlý chlapec Tarabas. Dlhé čierne vlasy a prenikavý pohľad robil so ženami divy, a preto sa dodnes mnohé z nás pri sledovaní Fantaghiro nevieme rozhodnúť, či Tarabas nie je príťažlivejší než sladký Romualdo. Herec Nicholas Rogers vyrastal v Sidney a v 17-tich rokoch sa stal úspešným modelom, ktorý bol pre agentúry natoľko zaujímavý, až ho taliansky režisér oslovil do spomínanej rozprávky. V súčasnosti má Nicholas taktiež 49 rokov, pričom jeho aktuálnych fotiek sme, bohužiaľ, na internete veľmi veľa nenašli. Každopádne, aj tento fešák vyzerá stále k svetu!

Kim Rossi Stuart dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nicholas Rogers dnes

Foto: Instagram, Facebook