Známy a obľúbený herec Andy Kraus si užíval romantické chvíle so svojou novou priateľkou Jankou. V uliciach Viedne sa neskrývali, no popri štebotaní v objatí ich mohla pokojne stretnúť aj jeho stále zákonitá manželka Daniela.

Scenárista a herec Andy Kraus (50) sa cez víkend vybral na výlet so svojou priateľkou Jankou. Na prechádzku si vybrali Viedeň, čo by nebolo až tak zvláštne, keby v tomto meste nežila aj Andyho stále zákonitá manželka Daniela (45) s deťmi Borisom a Zojou. Podľa informácií, ktoré uvádza portál cas.sk, sa zamilovaný pár nevedel od seba odtrhnúť a venovali sa len jeden druhému. Spoločne si vychutnávali predvianočnú náladu v meste, kde ich takmer nikto nepozná. Herec je síce stále ženatý, no jeho manželstvo sa blíži k rozvodu, a preto sa na verejnosti so svojou novou priateľkou od leta vôbec neskrýva.

Rodinnými plánmi Krausovcou bolo kedysi žiť v Rakúsku, kde spolu s manželkou zostarnú v spoločnej vile. Po rozchode sa však Daniela zbalila a z vily v Pellenkirchene odišla. Manželia, žiaľ, rozvedení stále nie sú a čakajú na súdne pojednávanie, ktoré by sa malo konať na Okresnom súde v Pezinku. Na základe vzájomnej dohody budú ich deti žiť s mamou Danielou.

Andyho Krausa s priateľkou Jankou môžete vidieť v novembrovej Viedni >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Susedia