Legendárna slovenská skupina Gladiátor nedávno zavítala do malebnej dedinky Rybník. Koncert bol už v plnom prúde, keď sa odrazu odohral zvláštny incident. Istý mladý muž urobil niečo, čím poriadne prekvapil nielen všetkých fanúšikov, ale aj členov samotnej kapely!

Spevák Miko Hladký prezradil, že ešte pred začatím koncertu k nemu pristúpil neznámy muž s milou prosbou. Fanúšik menom Ondrej požiadal frontmana kapely, aby počas koncertu zahrala známy hit „Keď sa láska podarí“ s venovaním pre jeho priateľku Ľubicu. Keď došlo k naplneniu tohto priania, chlapík odrazu totálne zmenil atmosféru celého koncertu. Ondrej totiž počas piesne pokľakol a pred zrakmi zúčastnených požiadal svoju drahú polovičku o ruku! Všetkým okolo seba sa takýmto spôsobom postaral o nádherný a nezabudnuteľný zážitok.

„Zásnuby priamo na koncerte sme zažili prvýkrát. Tešíme sa, že naše pesničky sa len nepočúvajú, ale že aj takto ľuďom pomáhajú, a že to, čo robíme, má aj hlbší zmysel,“ okomentoval tento odvážny krok spevák Miko. Blahoželáme čerstvým snúbencom a oceňujeme originalitu zamilovaného Slováka.

miko hladky gladiator

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook