A je to tu! Ďalšie nečakane rýchle zásnuby, na aké si už v našom domácom, ale i zahraničnom šoubiznise začíname zvykať. Tentokrát pokľakol slovenský herec známy predovšetkým zo seriálov ako Búrlivé víno či Divoké kone. 

Nie je to preňho žiadna novinka! Pre Róberta Haláka (40) ide v poradí už o tretie zásnuby, ktorými šokoval všetkých fanúšikov. Tentokrát to však bolo troooošičku iné. Miesto zdĺhavých plánov a príprav sa herec rozhodol improvizovať a prekvapenie, ktoré svojej teraz už snúbenici prichystal, prišlo v daný okamih ako z jasného neba.

Žiadosť v nákupnom centre

Žiadosť o ruku je zväčša súkromná záležitosť. Napriek tomu mnoho mužov nazbiera odvahu a romantický okamžik zorganizuje na verejnosti pred zrakmi neznámych ľudí. To bol prípad aj obľúbeného herca, ktorý sa rozhodol sympatickú Katarínu prekvapiť rovno v nákupnom centre v Prahe už po roku vzťahu.

Boli sme na jar v Prahe kvôli pracovnej ponuke v jednej z českých televízií. Pri tej príležitosti som v jednom obchodnom centre kúpil prstienok, kľakol som si na koleno a pri eskalátoroch, kde bolo asi dvesto ľudí, som ju požiadal o ruku,“ prezradil priebeh dňa „D“. Po sladkom slovíčku „áno“ od budúcej nevesty nasledoval potlesk a gratulácie zo strany šokovaných okoloidúcich, ku ktorým sa rozhodne pridávame. Gatulujeme! ?

Foto: Facebook, Depositphotos.com l Zdroj: Cas.sk