Len pred pár mesiacmi internetom kolovalo originálne video dvoch mladých ľudí, ktorí sa rozhodli spečatiť svoju lásku skutočne výnimočným spôsobom. Nakoľko hlavná hrdinka tohto príbehu pracuje ako letuška, jej milovaný priateľ ju požiadal o ruku priamo na palube lietadla. Zamilovaná dvojica však na svoj romantický skutok tvrdo doplatila!

Len pár mesiacov po zásnubách v lietadle médiá oznámili, že sa letecká spoločnosť China Eastern Airlines odhodlala k ráznemu kroku. Letuška, ktorá sa pochválila netradičnou žiadosťou o ruku aj na internete, dostala krátko nato padáka. Pritom samotná žena vôbec netušila, čo jej priateľ plánuje. Ten svoju budúcu nevestu prekvapil približne hodinu po vzlietnutí a nadšená dievčina mu venovala jednoznačné ÁNO!

Vyjadrenie aeroliniek

Romantické video sa stalo okamžite virálnym po celom svete. No napriek tomu, že množstvo ľudí tomuto páriku úprimne fandilo a vo veľkom jeho najkrajší okamih života zdieľalo na sociálnych sieťach, spomínané aerolinky celú situáciu vnímajú inak. „Išlo o hrubé porušenie pracovnej disciplíny a ohrozenie bezpečnosti na palube,“ takto sa k celej veci vyjadrilo vedenie spoločnosti.

Video zo zásnub priamo v oblakoch

https://www.youtube.com/watch?v=8Nav9tBWPv4&feature=youtu.be

Zdroj: YouTube, Topky.sk | Video: YouTube | Foto: Pixabay.com