Počas poslednej série reality šou Farma mnohí diváci verili, že sa ku vzniknutým párikom, ktoré sú už všetky minulosťou, pridá i Romana Košťálová s Gabrielom Sedláčkom. Šikovný východniar sa totiž náklonnosťou k Romči vôbec netajil. Aj to sú však dnes len spomienky – kým farmársky víťaz ešte donedávna cestoval po indonézskych ostrovoch, jeho niekdajšia platonická láska si už nejaký ten piatok vychutnáva priazeň nového priateľa.

,,Ja som nikdy nevedela, čo to je byť slobodná, pretože som vždy mala nejaké vzťahy. Furt som mala priateľa, potom som mala priateľku, potom som mala zase priateľa. A to išlo tak, že som išla zo vzťahu do vzťahu. Takže ja som asi prvýkrát slobodná a je to úžasné,” pred vstupom do jedenástej série Farmy o sebe v medailóniku prezradila Romana Košťálová, netajac sa tým, že ju okrem mužov priťahuje aj rovnaké pohlavie.

Romana Košťálová Farma

Netralo dlho a krátko po finále reality šou Romča šokovala fanúšikov novinkou, že je zamilovaná. Dôkazom, že kráskina láska stále kvitne, je aj jej nedávny záber z dobrovoľnej domácej karantény, na ktorom si v posteli užíva prítomnosť svojej polovičky. Tvár vyvoleného síce Rora, ako znie barmankin pseudonym, neukázala, no je jasné, že o romantické chvíle v jeho spoločnosti má postarané!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/romii_y