Piatkový večer na Markíze sa už tradične niesol v znamení farmárskeho súboja v duelantskej stodole. Tentokrát si sily zmerali predstavitelia opačných pohlaví Martin Robiňo Mihálik a Romana Košťálová. Tmavovláska ale po víťaznom triumfe namiesto spontánnej radosti z postupu prejavila niečo celkom iné.

23-ročná barmanka zo západného Slovenska sa do Farmy prihlásila s cieľom zbaviť sa svojich osobných „démonov“, ktorí ju prenasledujú od ťažkého detstva. Na statku tak prechádza prerodom charakteru, čo sa prejavuje najmä veľmi častými výkyvmi nálad.

Romana Kostalová Farma

Všetci súťažiaci si plne uvedomujú, že Romanu len tak niečo nezlomí, a preto sa stáva jednou z najobávanejších hráčok v rámci jedenástej série. Obrovskú silu vôle a odhodlanie prejavila v poslednom dueli, kedy si hladko poradila s o niečo starším východniarom. Sebavedomá brunetka si tesne po vyhlásení mena víťaza od Evelyn vyžiadala slovo a prehovorila smerom k ostatným kolegom.

,,Tak ako vy, tak aj ja si zaslúžim byť tu, a tak ako každý jeden z vás, si zaslúžim vyhrať a dostať sa do finále. A tu stojím tretíkrát, čo podaktorí z vás tu neboli ani raz. Tak sa zamyslite trošku, čo rozprávate, dobre?“ Košťálová prítomným farmárom vyčistila žalúdky, narážajúc na fakt, že sa niektorí o jej osobe nevyjadrujú príliš lichotivo a už nejakú dobu sa jej pokúšajú zbaviť. Ona si je ale istá, že treťou výhrou v aréne jasne dokázala, že má právo prebojovať sa do finálovej trojky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube