Kým Patrik Vrbovský trávil Vianoce v spoločnosti svojej snúbenice a oboch ich rodín, pričom práve v tento deň párik svetu oznámil, že sa stane rodičmi, jeho bývalá priateľka Dara Rolins si najkrajšie dni v roku užíva po boku dcérky Laury. Jednu nádhernú momentku s ňou zverejnila speváčka aj na Instagrame, avšak mnohým ľuďom sa zdá cez!

Napriek tomu, že na rozdiel od Patrika, Dara svoju pravú polovičku ešte nenašla, to jej nebráni v tom, aby preživala šťastné a veselé vianočné sviatky. Keďže je matkou 10-ročnej úžasnej dcérky Laury, to najdôležitejšie v živote už dávno má.

Krásna speváčka sa 24. decembra prihovorila svojim fanúšikom na Instagrame milými slovami, ku ktorým priložila aj z pohľadu mnohých kontroverzný záber. „Nech je tento deň šťastný, plný lásky, pokoja a pocitu šťastia, ktorý prežívame v TAKTO neobyčajne obyčajných chvíľach. Dotyk, objatie, úsmev a pekné slovo sú zadarmo a aj tak majú najvačšiu cenu. Tak nech je všetkého dosť pre všetkých,“ napísala Dara k foto, na ktorej ležia s Laurou v objatí. Na tom by, samozrejme, nebolo nič zvláštne, keby dievčatá neboli bez oblečenia.

Dara Rolins

Hoci sa mnohým poriadne intímna fotka páči, našlo sa pri nej nemalé množstvo komentárov, ktoré ju označujú za nechutnú. „Fuj, tá vaša pedofiíia, Ble! Nechutné foto,“ alebo „Darinka už taktiež nevie, ako by sa ukázala…To je trápne,“ znejú ukážky z negatívnych rekakcií. A ako sa intímný záber Dary a Laury páči vám? Dajte nám vedieť v komentoch na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi