Olalááá! Tak tomuto hovoríme kus poriadnej ženy. Dara Rolins po náročnom dni, v rámci ktorého podstúpila aj nové tetovanie, strávila noc na luxusnom hoteli. To by, samozrejme, vôbec nebolo čudné, keďže život umelcov býva kvôli vystúpeniam väčšinu času „kočovníckym“. Avšak fanúšikov úspešnej blondínky zarazil jeden malý detail!

Dara sa po vystúpení vybrala spolu so svojou tanečnou skupinou priamo na diskotékový parket. Mesto Košice tak zažilo poriadnu dávku temperamentu, keďže v ňom strávila bujarú noc jedna z najrozoberanejších tvárí nášho šoubiznisu.

Po zábave na diskotéke si to Rolins namierila priamo do hotela, kde podľa svojich vlastných slov vyprázdnila celý minibar. Na tom ale tiež nie je nič zlé, ako sa hovorí, dobré víno nie je nikdy zlé. Terčom pozornosti sa stal „dôvod“, kvôli ktorému sa „rozžhavená Dara“ vyfotila len v spodnom prádle – na izbe jej totiž údajne nefungovala klimatizácia.

Okrem množstva pozitívnych reakcií na speváčkinu vyšportovanú postavu sa našli aj ženy, ktoré táto „údajná výhovorka“ poriadne pobavila. „Klíma v októbri?“ Poznamenala jedna z nich, pričom nechýbali ani názory, podľa ktorých je toto „ukazovanie sa“ „niečo zlé“. Podľa nás sa ale úspešná blondínka nemá za čo hanbiť a je motiváciou pre nás všetky – s klímou ale skutočne ZABILA! ?

Chcete mať postavu ako Dara? Skúste zopár receptov z jej jedálnička, nájdete ich >>>TU<<<

Dara Rolins

Reakcie na Darin príspevok z hotela

Pikantný záber Dary Rolins v hoteli si môžete pozrieť >>>TU<<< 

Dara Rolins to roztočila v Košiciach

 

Foto: Instagram/Dararolins_vermi | Video: Streamable.com, Instagram/Dararolins_vermi