Srdce najznámejšej slovenskej influencerky Zuzany Plačkovej už roky patrí Renému Strauszovi, ktorému v 2015-tom povedala svoje áno. Hviezda Hotelu Paradise sa odvtedy poriadne zmenila, avšak v kvitnutí do krásy za ňou nezaostáva ani jej polovička. 

Vzťah Zuzany Plačkovej a Reného Strausza nebol vždy úplne idylický, dvojica si totiž prešla aj približne ročným odlúčením. Napokon sa ale všetko na dobré obrátilo a krátko nato, ako sa milovníci luxusu dali opäť dokopy, začali si plánovať veľkolepú svadbu.

Od doby, ako sa pred piatimi rokmi modelka postavila pred oltár v cukríkovo ružových šatách za 20 tisíc eur, sa ale z blondínky s úzkymi perami, tenkým obočím, väčším nosom a obrovskými silikónmi stala úplne iná dievčina, ktorú obdivujú tisíce žien.

Veľkou premenou však za posledné obdobie prešiel aj brunetkin manžel, ktorý nielenže schudol, ale na tvári mu minulý rok pribudol nový úsmev, žiariaci už na kilometre. Okrem toho potetovaný biznisman pravidelne navštevuje barbera, vďaka čomu sa vždy pýši dokonale upravenou bradou a vlasmi. Pri pohľade na jeho fotky sa tak dá povedať jediné – 31-ročný René s pribúdajúcim vekom mladne a stáva sa z neho čoraz krajší chlap, za akým by sa na ulici otočila každá žena.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reného staršie fotky

René s vynoveným imidžom

Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy, Facebook/Rene Rendy