Po dlhšej pauze sa do programovej štruktúry TV JOJ vrátila legendárna relácia Nikto nie je dokonalý, avšak s novým obsadením. Milana Zimnýkovala a Marcela Forgáča totiž nahradila československá dvojica – Marián Čekovský a Martin Dejdar. Prvou dámou, ktorú chlapci do svojich kresiel usadili, bola Zdena Studenková.

Napriek novému obsadeniu má relácia Nikto nie je dokonalý za sebou veľmi úspešný comeback. Postarali sa o to nielen vitpní moderátori či respondenti, ale aj hostia herečka Zdena Studenková a módny návrhár Osmany Laffita.

Nikto nie je dokonaly

Martin Dejdar a Čeky prevzali po Juniorovi a Marcelovi štafetu aj čo sa týka vtipných darčekov pre hostí. Úspešnú slovenskú herečku tak prekvapili obrazom, prostredníctvom ktorého jej ukázali, ako bude spolu so svojím legendárnym kolegom Marošom Kramárom vyzerať v roku 2080. Keďže obaja pôsobia celé storočie rovnako a starnutie na nich vôbec nebadať, inak tomu nebude ani o 62 rokov.

Nikto nie je dokonalý

Zdenka prijala darček s úsmevom, pričom neskrývala prekvapenie. „Ja dúfam, že k nám  dorazí dovtedy tá technológia hibernácie, že sa dáme dovtedy s Marošom uspať a zamraziť. Zobudíme sa v roku 2080 a dáme to naplno,“ čo Čeky vtipne okomentoval „Len, aby vám tam dali budík, no.“

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Instagram, YouTube