Jedna z najsledovanejších slovenských influenceriek prišla pred pár mesiacmi o svoj profil na Instagrame. Našťastie ho už má Tatiana Žideková späť, a tak sa na účet, na ktorom istý čas fungovala, rozhodla zverejňovať iba príspevky týkajúce sa jej nového bývania.

,,Ideme si budovať domov podľa našich predstáv, tak verím, že to bude tip top. Samozrejme, toto už je väčší projekt ako moje občasné prerábanie niektorých izieb v dome, takže tu to už bude chciet aj odborníkov,“ informovala začiatkom júna svojich sledovateľov Tatiana Žideková. Fanúšikov však vopred upozornila, že všetko ohľadom nového bývania bude zverejňovať na druhom profile. A ten sa postupne zapĺňa krásnymi obrázkami.

Populárna blondínka sa s priaznivcami zatiaľ delí iba o vizuálizácie. Z nich je ale viac než jasné, že bývanie mladej rodinky sa bude niesť v modernom štýle a vo svetlých farbách, ktoré budú v kontraste s čiernymi doplnkami. Zhodou okolností aj nová domácnosť exfarmárov Xénie Gregušovej a Lukáša Stanislava bude dýchať podobným trendy dizajnom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tatianazidekova, tatiana.zidekova_official