Gabriela Marcinková podáva na parkete excelentné výkony. Rodinnú podporu v hľadisku by však hľadala márne. Prečo blízki obľúbenej herečky odmietajú účasť na Let’s Dance?

Hviezda seriálu Pán profesor vychováva 4,5 ročnú dcérku Emku a dvojročného synčeka Jakubka. Gabika Marcinková má čo robiť, aby úspešne skĺbila mamičkovské povinnosti s tými pracovnými, ktoré aktuálne siahajú do tanečnej šou Let’s Dance.

Herečka to má o to náročnejšie, že manžel Martin Mihalčín je odcestovaný kvôli pracovným povinnostiam. S detičkami jej tak pomáhajú až štyri rôzne osoby. Aj to je dôvod, prečo spevák nefandí svojej polovičke v hľadisku. Ako však známa kráska uviedla pre Nový Čas, Martin sa živých prenosov neplánuje zúčastniť ani v budúcnosti, len ak sa jej podarí pretancovať do finále.

 „Doma mám od neho obrovskú podporu, ale toto nie je taký formát, ktorý by mu sedel. On sa nerád ukazuje na spoločenských udalostiach,“ uviedla Marcinková. Televíziu pred nablýskanou šou okrem frontmana skupiny Heľenine oči uprednostňujú aj Gabikini rodičia. „Sú na mňa hrdí, môj otec dokonca poslal esemesku. No oni to radšej pozerajú doma zo svojho pohodlia,“ vyjadrila sa rodáčka z Košíc.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook/Let’s Dance