Vybrať to správne meno pre bábätko môže byť pre rodičov niekedy poriadne ťažkým orieškom. Svoje o tom vedia aj manželia Jeanesovci, ktorí sa o dieťatko usilovne pokúšali celé roky. Keď sa splodenie vytúženého potomka konečne podarilo, dievčatko dostalo meno po slávnom velikánovi – ich rozhodnutie sa však s pozitívnymi ohlasmi okolia nestretlo.

Zahraničné médiá priniesli informáciu o dievčatku, ktoré sa len krátko po narodení dočkalo od ľudí otrasného výsmechu. Za všetko môže prozaické meno, aké personálu nemocnice pripadalo až príliš extravagantné. Keďže sú rodičia dieťatka veľkými fanúšikmi príbehov od legendárneho tvorcu rozprávok Walta Disneyho, svoju prvorodenú princeznú pomenovali práve po ňom.

disney

Keď sa sestričky v nemocnici dozvedeli, že maličká dostala meno Disney, mysleli si vraj, že ide len o nemiestny žart rodičov. Tí to ale s menom pre novorodeniatko mysleli vážne a za svojím rozhodnutím si absolútne stoja.

Mladý manželský párik sa tak spočiatku dočkal výčitiek a posmeškov nielen od zamestnancov nemocnice, ale i od cudzích ľudí. Napriek tomu však Jade a Joshua svorne tvrdia, že výber netradičného mena pre dcérku vôbec neľutujú. ,,Priatelia aj rodina to meno zbožňujú a my tiež. Naozaj sa mi páči meno Disney,“ vyjadrila sa čerstvá mamička, pričom zároveň dodala, že v prípade narodenia synčeka by chlapec dostal meno Sonic – podľa obľúbenej videohry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

disney

Zdroj: News.com.au | Foto: Facebook/Jade Jeanes