Úspešná tenistka Dominika Cibulková sa nikdy netajila veľkou láskou k luxusným veciam a hriešne drahým doplnkom. Hoci sa jej módne kúsky neraz stretli s nepochopením zo strany okolia, športovkyňa sa svojho štýlu naďalej pevne drží. O slovo sa však nečakane prihlásil spevák Robo Papp, ktorý na adresu Cibulkovej zanechal drsný odkaz.

Populárna Slovenka sa rada prezentuje ako veľká milovníčka módy a neprehliadnuteľných outfitov. V jej šatníku sa nachádzajú rôzne nevšedné kúsky, ako napríklad 40-tisícový norkový kožuch či kabelka z krokodílej kože. A hoci sa Cibulková prostredníctvom sociálnych sietí novými vecami chváli pravidelne,  tieto príspevky bývajú častokrát terčom krutých slovných útokov.

cibulkova

Dominika nedávno s neprajníkmi poriadne vybabrala, keď sa predviedla v honosnom oranžovom kožuchu, pričom možnosť akéhokoľvek komentovanie už fanúšikom dovolená nebola – autorka príspevku túto možnosť pre všetkých zablokovala.

Odkaz od známej osobnosti

Niektorí sa ale vynašli a reagovali po svojom. Kauza okolo Cibulkovej prepychových kožuchov zo zvieracích materiálov totiž nenechala chladného ani známeho speváka Roba Pappa. Ten sa vo svojom statuse do tenistky poriadne obul, keď jej počiny okomentoval neľútostným štýlom.

„Čajočka má nový kožuch a ja som si dnes vlastne uvedomil, že mi jej je ľúto, že bola vychovaná k bezcitnosti a bez súcitu ukazuje svetu, že za peniaze môžu mať všetko. Už je len na ostatných, aby si z nej nebrali príklad,“ rozvášnil sa populárny hudobník, čím zrejme Dominiku určite nepotešil.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

robo papp

Zdroj: Facebook/RoboPapp | Foto: Instagram/Robopapp_official, domicibulkova